Au-Pair Podróże

Paryski listopad w obiektywie

Listopad minął bardzo szybko i tak na dobrą sprawę zrobiłam bardzo mało zdjęć. Pogoda jakoś nie dopisywała, sporo chodziłam po muzeach. Zaczęły się już świąteczne jarmarki, pokażę tutaj kilka zdjęć, ale więcej napiszę w osobnym poście.
W jeden z weekendów wybrałam się z Anią na ‚Marche aux Puces de Saint-Ouen’ czyli giełdę staroci. Można tam znaleźć przeróżne bibeloty, ubrania, meble… Niektóre całkiem oryginalne i nawet tanie, a inne naprawdę, naprawdę drogie. Ogromne kufry podróżne, suknie balowe, biżuteria – to tylko część skarbów, które można tam znaleźć!

Próbowałam korzystać z ostatnich ciepłych promieni słońca. W któryś dzień wybrałam się z koleżanką do Parc de Belleville, niewielkiego parku w dwudziestej dzielnicy, z którego można podziwiać widok na miasto i Wieżę Eiffla (na zdjęciu akurat nie widać, bo zasłoniło ją drzewo).
W Paryżu pojawiły się już świąteczne jarmarki, które wprowadziły wyjątkową atmosferę. Każda dzielnica ma swój „marche”, na którym można kupić prezenty czy różne przysmaki.

Jarmark Świąteczny Paryż

Jarmark Świąteczny Paryż

You Might Also Like...