Styl życia

Ulubione Instagramy #2

Witajcie!

Znowu jestem w Polsce, tym razem z powodu tygodniowych jesiennych wakacji (tak, tak, w Danii mają tydzień wolnego w październiku – trzeba przecież odpocząć po miesiącu pracy!). Weekend spędzę w Poroninie na integracji – będzie super, ale niestety nawet na krótki spacer po górach się nie zapowiada, bo pogoda planuje dla nas deszcz.

Dzisiaj kolejne trzy Instagramowe konta, które śledzę. Tym razem wydanie francuskie – dwie blogerki i coś dla fanów Paryża!

@mylittleparis

mylittleparis_insta

My Little Paris to strona przede wszystkim dla osób zakochanych w Paryżu. Znajdziecie tam najlepsze paryskie adresy – salony fryzjerskie, sklepy odzieżowe, sklepy meblowe… Serwis jest po francusku, idealnie żeby poćwiczyć ten piękny język. Jeśli nie władacie francuskim na tyle żeby czytać artykuły – nic się nie martwcie, angielska wersja jest dostępna!

@lesdemoizelles

lesdemoizelles_insta

Céline Marks prowadzi bloga Les Demoizelles – króluje tam głównie moda i stylizacje we francuskim stylu. Na Instagramie jednak jest mniej ciuchów, a więcej migawek z podróży i z codziennego paryskiego życia.

@juliette_jnspc

juliette_insta

Juliette prowadzi bloga Je ne sais pas choisir. Całość po francusku – znów świetna okazja żeby trochę podszkolić język. Podróże, moda, książki i Paryż – połączenie idealne 🙂 Polecam szczególnie serię postów Promenade Parisienne – spacery po Paryżu – trzy razy tak!

 

Mam nadzieję, że dzisiejszy wybór Instagramów przypadł Wam do gustu 🙂

You Might Also Like...