Styl życia

Ulubione Instagramy #1

Witajcie!

Instagram to moje ulubione narzędzie social media. Nie przemawia do mnie Twitter, nie ogarniam Snapchata, Facebook jest okej. To właśnie na Instagrama zaglądam najczęściej, wrzucam swoje zdjęcia i z wielką ciekawością oglądam zdjęcia osób które obserwuje.

Postanowiłam stworzyć nową serię na blogu, w której będę co tydzień przedstawiać trzy instagramowe profile. Dzisiaj odcinek pierwszy, i na początek same kobiety 🙂

@northwestmommy

insta_northwestmommy

Konie, psy i dzieci. Jak tu nie lubić tych zdjęć? Stasha prowadzi bloga The Good Life, mieszka na zachodzie Stanów Zjednoczonych, a głównymi bohaterami zdjęć są dwa psy rasy nowofundlandzkiej. Rzut okiem zdjęcia i od razu człowiek się uśmiecha widząc te wielkie psy.

@andreadabene

insta_andrea_bene

Andrea Dabene jest francuską fotografką, która na Instagram wrzuca w większości zdjęcia ze swoich podróży. Wszystkie zdjęcia mają niesamowity klimat. Andrea prowadzi też kanał na Youtube, który jest świetnym uzupełnieniem jej zdjęć.

@thetrottergirl

insta_the_trottergirl

Eva Tsang jest założycielką Trotter – strony z przewodnikami po różnych miastach świata (jak na razie po Londynie, Paryżu, Nowym Jorku i Portland). Trotter kładzie nacisk na piękne zdjęcia, a także na jak najdokładniejsze informacje o polecanych miejscach. Zdjęcia Evy zawsze wydają mi się takie spokojne 🙂

 

Dajcie znać co myślicie o nowej serii i czy znaliście wcześniej te instagramowe konta! 🙂

 

You Might Also Like...